Teenused ja hinnad

PÜSIMEIK

Püsimeik ehk tattoo-meik ehk mikropigmenteerimine pakub meiki, mis jääb püsima 3-5 aastaks. Värvaine kantakse epidermisesse (naha pindmiseim kiht), mistõttu aja jooksul naha uuenemise käigus ning valguse toimel värvipigment tuhmub, kuni hajub lõplikult. See on ka peamine erinevus võrreldes keha tätoveerimisega, kus värviline tint kantakse sügavamal asetsevasse nahakihti – dermisesse, kuhu see jääb lõplikult. Püsimeigiga on võimalik täita kulmujoont, teha kaunis lainerijoon nii üla- kui alalaule ning kontuurida ja värvida huuled. 
Püsimeik on väga suureks abiks inimesele, kellel trauma tagajärjel kulmud puuduvad või kasvavad vaid osaliselt. Samuti saab muuta huuled sümmeetriliseks ja võrdseks. 


Hetke suurimaks trendiks nii jumestuses üldiselt kui ka püsimeigis on naturaalsus. Kulmud täidetakse karv-karva haaval, imiteerides loomulikku kulmukaart. Ka huulekontuure tehes ei jää täiustunud aparatuuriga tulemus enam nii kontrastne, vaid imepeen kontuurjoon hajutatakse huule loomuliku värviga ühtlaseks. Võimalik on värviga täita ka kogu huulepind. 


Lisaks on uuemate aparatuuridega võimalik end kaunistada ilumärkide ning ajutiste tätoveeringutega. Kehakaunistused jäävad nahale 3-5 aastaks, kuid soovi korral on neid võimalik eemaldada juba varem.

 

 

Kulmud: hajutus või karvtehnika (2,5 h) 200€
   
Lainer:  
Ripsmete vahelise ruumi täitmine 125€
Klassikaline lainerijoon 135€
Hajutusega lainerijoon 135€
Alalau kontuur 75€
Laineri üla- ja alaosa 180€
   
Huuled:  
Huulte kontuur koos kerge hajutusega 160€
Lip Blush 180€
   
Hooldus  
Esimese kolme kuu jooksul 85€
Värvi värskendus 1,5 aasta jooksul 135€
   
   
Konsultatsioon Tasuta

Iluarsenalis tasumine ainult sularahas. Täname mõistva suhtumise eest.